Strefa SPA

Nasze Spa

Horeka Hotel & SPA to jedyny w Ełku Hotel z strefą rekreacji wellness & SPA składający się z:

  • Suchej sauny fińskiej
  • Biosauny
  • Obszaru schładzania (lodopad, wiadro bosmana, prysznic wrażeń, balia drewniana)
  • Komnaty solnej – obszar wypoczynku na leżakach umieszczonych w warstwie soli kamiennej z tężnią solankową zapewniającą specyficzny mikroklimat leczniczy
  • Gabinet masażu, profesjonalnie wyposażony.

Horeka SPA  to miejsce, gdzie spokojnie wypoczniesz, regenerując jednocześnie ciało, jak i umysł. W profesjonalnie wyposażonym gabinecie zapewniamy duży wybór zabiegów relaksacyjnych na twarz i ciało z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych znanych marek.

Nasza wykwalifikowana kadra stwarza luksusowe warunki do kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych, nawilżających, modelujących, relaksujących masaży.

Podaruj sobie chwile relaksu w Horeka SPA .

Sauny

Sauna Sucha (Fińska)

Sauna sucha – charakteryzuje ją wysoka temperatura (od 85 °C do nawet 100 °C) i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza tylko 10 – 15%. W tak wysokiej temperaturze można przebywać 8-12 min. Kąpiel składa się z 3 cykli: nagrzania – schładzania – relaksu.

Bio Sauna (parowa)

Sauna Bio – temperatura w Bio saunie wynosi ok 45 – 65°C, natomiast powietrze ma bardzo wysoką wilgotność (dochodzi nawet do 70%), co sprawia, że temperatura odczuwalna jest o wiele wyższa. Niższa temperatura powoduje, że w saunie parowej można przebywać dłużej niż w saunie suchej, bo do 15 minut. Typowy seans to dwa wejścia po 15 min lub 3 wejścia po 10 minut.

Grota Solna

Grota solna to pomieszczenie wypełnione blokami solnymi. W grocie solnej panuje mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu.

Częste przebywanie w grocie solnej wspomaga leczenie wielu chorób oraz wzmacnia system immunologiczny organizmu.

Sól, którą wyłożona jest grota solna pochodzi z Kopalni Soli w Kłodawie i z morza Martwego. Pomieszczenie groty solnej jest wyposażone w system podgrzewania i wentylacji, co powoduje, że sól paruje, a powietrze staje się przez to ujemnie zjonizowane i nasycone pierwiastkami obecnymi w solnych blokach.

ZAPRASZAMY

Rozpocznij swój pobyt w Hotelu Horeka

Dane kontaktowe

Hotel HOREKA ul. Kazimierza Pułaskiego 11, 19 - 300 Ełk
kontakt@hotelhoreka.pl
+48 728 381 666

Image
Image